Mediowa kompozycja z sercem szczerozłotym

Moja mediowa praca, którą wykonałam na wyzwanie producenta fantastycznych naklejek – ScrapLove.pl. Ogrom wzorów jest oszałamiający, ale mnie najbardziej spodobało się to, że naklejki są drukowane na folii lub na dobrej jakości papierze. Cudowna sprawa, bo uwielbiam wszystko, co papierowe.

Zaopatrzyłam się w dwa arkusze ze  zdjęciami czarno-białych postaci retro – najbardziej lubię kupować je na żywo, więc kupuję je na zlotach scrapbookingowych i na ostatnim Art’n’Craft także wybrałam sobie kilka arkuszy. Trudno się oprzeć – idźcie sprawdzić!

Ponieważ FB nie chce współpracować z moim zgłoszeniem – umieszczam je na stronie. Poniżej wkleję Wam, poza zdjęciami, także link do rolki z tym trójwymiarowym layoutem na płótnie.

Tematem wyzwania była linia w Bingo. Wybrałam linię “Serce, cytat, postać”. Moja praca z naklejkami wykorzystuje akwarele, ścinki z wykrojnika, tekturki i przede wszystkim – naklejkę z piękną panią, z sercem na dłoni oraz cudne złocone listki od ScraLove.pl, które dodają lekkości całości.
Znalazły się tu także tekturki, grafiki i wzory utworzone przy pomocy masek a także śliczne, przejrzyste mieszanki cekinów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *