O DOSTAWIE

Czas od realizacji zamówienia do wysyłki wynosi do 5 dni roboczych w przypadku gotowych prac.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty za Twoje zamówienie na moim koncie bankowym.

W przypadku personalizowanych zamówień czas realizacji zamówienia wynosi od 2 tygodni w górę, choć każde zamówienie będę starała się zrealizować jak najszybciej. Ostateczny termin realizacji zależy od stopnia skomplikowania projektu, mojej dyspozycyjności czasowej i ewentualnych dodatkowych okoliczności, np. konieczności domówienia brakujących półproduktów.

Czas potrzebny na realizację personalizowanych projektów wskazany jest na stronie poszczególnych produktów w sklepie.

Obecnie realizuję dostawę przez Paczkomaty InPost (paczkomat->paczkomat) oraz Kuriera InPost (paczkomat->dostawa pod Twój adres).

To sposób dostawy, który działa u mnie najszybciej. Jeśli jednak bardzo Ci zależy na innym sposobie, napisz do mnie wiadomość e-mail: paulina@nawiasotwarty.pl. Zastanowimy się nad innym rozwiązaniem.

Koszt wysyłki paczkomatem wynosi 17 zł, kurierem InPost – 20 zł.

W trakcie składania zamówienia będziesz mógł wybrać paczkomat znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub dostawę pod wskazany adres kurierem InPost.

Średni czas dostawy paczkomatem przewidywany przez In Post to ok. 1-2 dni roboczych, może ulec wydłużeniu do kilku dni w zależności od dnia nadania.

Koszt wysyłki do paczkomatu InPost to 17 zł.

Możliwa jest także dostawa kurierem InPost, wtedy paczka odbierana jest z mojego paczkomatu i dostarczana do Ciebie przez Kuriera.

Koszt wysyłki kurierem InPost to 20 zł.

Średnia cena wysyłki  obejmuje także podstawowe koszty pakowania.

 

.